To już koniec?

To już koniec?

Chcemy więcej!??Tego się powinno uczyć w szkole! ???Takie słowa padły w tym tygodniu na ostatnim spotkaniu z psycholożką Mariolą Mariola Bardziejewska?? Za nami 36 godzin praktycznych warsztatów i sesji psychologicznych w Akademii Starszych Orłów??

?Pod opieką Marioli Bardziejewskiej praktykowaliśmy asertywną komunikację, aktywne słuchanie i zadawanie pytań.

?Uczyliśmy się, jak mówić o emocjach i w emocjach oraz jak sobie radzić w sytuacjach trudnych.

?Poznaliśmy ,,guziczki złości’’ i oswajaliśmy wewnętrznego krytyka.

?Zaprzyjaźniliśmy się z sympatyczną żyrafą i zrozumieliśmy intencje wojowniczego szakala ( metoda komunikacji bez przemocy wg. Marshalla Rosenberga).

?Na każdych zajęciach Mariola miała dla nas fantastyczne gry i zabawy integracyjne, które wszystkim seniorom bardzo się podobały. A co najważniejsze w prosty sposób pokazywały, jak ważne jest precyzyjne nazywanie i wyrażanie swoich pragnień, potrzeb i emocji.

?Dodatkowo na każdym spotkaniu w Akademii Starszych Orłów, seniorzy mogli liczyć na przyjacielskiego przytulasa, dobre słowa oraz emocjonalne wsparcie od naszej prezeski Mai Stępień – autorki i pomysłodawczyni projektu. Maja wolontarystycznie współprowadziła lub pomagała we wszystkich zajęciach, zapewniała niezbędne materiały szkoleniowe oraz poczęstunek i dbała o dobre samopoczucie całego zespołu.?

? Dziękujemy Marioli Bardziejewskiej z New Players New Players Poland za przyjęcie naszego zaproszenia i poprowadzenie fantastycznych warsztatów. ????

? Dziękujemy Gminie Tarnowo Podgórne Gmina Tarnowo Podgórne za udostępnienie przestrzeni w Centrum Integracji Obywatelskiej w Przeźmierowie, w której odbywały się zajęcia.

? A Wam drodzy seniorzy dziękujemy za aktywny udział w naszej Akademii Starszych Orłów. Rozwijajcie skrzydła, dzielcie się z najbliższymi, tym czego tutaj się nauczyliście i niech się Wam żyje lepiej i piękniej, bo nigdy nie jest za późno, by zatroszczyć się o siebie i swoje potrzeby emocjonalne.?❤️

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Zobacz więcej

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję