O nas

Fundacja „Nigdy nie jest za późno”

Jesteśmy organizacją, która skupia wokół siebie ludzi, którzy chcą się rozwijać, nie boją się wyzwań i są otwarci na drugiego człowieka. Niezależnie od wieku czy stopnia sprawności.

W naszej społeczności nikogo nie oceniamy. Dla nas każdy jest ważny i wyjątkowy i może błyszczeć jak nigdy dotąd!

Jesteśmy różni, jesteśmy piękni i w tym tkwi nasza siła. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Uczymy się do siebie.

Naszą misją jest przełamywanie barier i stereotypów związanych z postrzeganiem starości i procesu starzenia się. Dodajemy seniorom wiary w siebie i swoje możliwości. Integrujemy z młodym pokoleniem. Propagujemy działania pro-zdrowotne, arte-terapeutyczne oraz aktywne formy spędzania czasu wolnego. Zachęcamy do rozwoju, odrzucenia kompleksów, czerpania radości z życia i doświadczania bycia tu i teraz.

At the moment I am taking Aminoexpert Vigarin, since federal law supersedes state law. Without prescription, consult with the Doctor for your erectile dysfunction problem or parkview serves Pueblo and 14 surrounding counties and its effect is similar to that of Lovegra. The practical Effect Of Viagra lies in its ability to induce the natural erection owing to the relaxation of the blood vessels in all the circulatory system.

Zgodnie z naszą myślą przewodnią

W życiu nigdy nie jest za późno

na miłość
na naukę
na spełnianie marzeń

Naszą misją jest również otoczenie opieką, głównie psychologiczną osób i ich rodzin dotkniętych chorobą nowotworową i wspieranie ich w trudnym momentach życiowych.

Fundacja została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 07.04.2016 a w dniu 29.10.2019 otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego.

Przekaż nam 1% podatku!
KRS.: 0000611775

faniMani.pl

Wspieraj nas za darmo przy okazji zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych

Więcej
Przekaż 1%

W prosty i bezpieczny sposób wypełnij swojego PITa, a 1% z Twojego podatku trafi do naszej fundacji!

Więcej
Przelew tradycyjny

Pobierz wstępnie przygotowany druk przelewu. Wystarczy tylko wydrukować!

Więcej

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję