Ruszają zapisy!

Ruszają zapisy!

Akcja rekrutacja! Zapraszamy seniorów z Gminy Tarnowo Podgórne do udziału w 5 edycji projektu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’. Są to nasze autorskie, jedyne takie w Polsce, warsztaty stylu i rozwoju osobistego dla seniorów!

Dzięki nim dowiesz się jak zaakceptować i pokochać siebie oraz swoje zmieniające się ciało. Poznasz swoje atuty oraz doświadczysz poczucia bycia tu i teraz w zgodzie ze swoimi wartościami i przekonaniami. Docenisz czas jaki nam ofiarowano i ponownie złapiesz wiatr w żagle. Poznasz wspaniałych i otwartych ludzi, którzy podobnie jak Ty będą chcieli przeżyć coś niezwykłego!

W programie spotkania warsztatowe  m.in. z psychologiem, stylistą, dietetykiem, fizjoterapeutą, kosmetologiem, wizażystką, seksuologiem i instruktorem jogi. Dodatkowo wizyty studyjne w sklepach odzieżowych oraz indywidualne konsultacje z osobistymi stylistkami i kreatorkami wizerunku. Projekt zakończymy  profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną przez światowej sławy fotografkę Katarzynę Piwecką, która w minionym roku obchodziła 10-lecie swojej działalności artystycznej. Zapewniamy materiały szkoleniowe, słodki poczęstunek oraz obiad podczas każdej sesji szkoleniowej.

Koszt uczestnictwa – jednorazowa opłata startowa w wysokości 50 zł od osoby za cały cykl.

Terminy zjazdów: 29 kwietnia, 6 maja, 13 maja,20 maja, 24, 25, 26, 27maja – indywidualne spotkania ze stylistkami, 17, 18 czerwca – sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio Katarzyny Piweckiej w Sadach, 1 lipca uroczyste zakończenie i podsumowanie cyklu.

Miejsce realizacji: Hotel Glamour w Przeźmierowie od 10.45 do 16.00.

Warunkiem uczestnictwa w profesjonalnej sesji zdjęciowej jest obecność na min. 80% zajęć warsztatowych oraz uiszczenie opłaty startowej.  W przypadku rezygnacji z udziału w projekcie, uczestnik jest zobowiązany powiadomić o tym fakcie organizatora z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz każdorazowo w przypadku nieobecności na zajęciach z przyczyn osobistych. 

Zapisy na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub pod nr tel. 666 537 550 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.       

Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję