Anioły są wśród nas!

Anioły są wśród nas!

Można je odnaleźć w drugim człowieku?? W nieznajomym, który się do nas uśmiechnie i obdaruje dobrym słowem i energią?? W przyjacielu, który poklepie po ramieniu i powie ,,Nie mogę Ci obiecać, że rozwiąże wszystkie Twoje problemy, ale mogę Ci obiecać, że zawsze będę z Tobą by razem stawić im czoło’’?? Takie rozważania towarzyszyły nam podczas dwóch dni warsztatowych w projekcie,, Namaluj swój świat’’. W gościnnych murach Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie, na dużych podobraziach, farbami akrylowymi malowaliśmy anioły i o nich rozmawialiśmy?? Pod opieką artystyczną Magdaleny Łuczak powstały piękne, bardzo osobiste prace, które będziemy kończyć w przyszłym tygodniu?My już dziś jesteśmy zachwyceni tym co powstało!?? Dom 5 letniego Jasia, wielkie serca nastoletnich przyjaciółek od serca, niebiańskie skrzydła i niezwykłe postacie tworzone przez młodzież, dorosłych i seniorów!?? Cieszymy się, że na naszych międzypokoleniowych warsztatach, każdy uczestnik może spojrzeć na świat i na to co tworzy z perspektywy drugiego człowieka?? Zaś atmosfera jaka nam towarzyszy podczas aktu tworzenia jest cudowna!??

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Z Maja Stępień, Jolanta Silska-Hałupka, Dawid Dopieralski, Barbara Wasyl w Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie

Zobacz zdjęcia

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję