Zobaczcie, ile rzeczy zrobiliśmy we wrześniu!

Zobaczcie, ile rzeczy zrobiliśmy we wrześniu!

▶️ 20 godzin zajęć tanecznych dla seniorów w projekcie Senior Active Dance???

▶️Przygotowanie i występ formacji Senior Dance Stars na scenie głównej w Parku im. Stanisława Kanikowskiego w Przeźmierowie na uroczystych obchodach ,, Dni Przeźmierowa’’?????

▶️18 godzin sesji grupowych z trenerami rozwoju osobistego i psycholożką w Akademii Starszych Orłów?????

▶️14 godzin zajęć grupowych i pracy z młodzieżą w wieku od 18 do 21 lat w Akademii Młodych Orłów??❤️

▶️ 10 godzin sesji indywidualnych w Akademii Młodych Orłów przeznaczone na wnikliwą analizę wyników badania Gallupa i pracę z talentami ??? Więcej info o tym projekcie napiszemy w osobnym poście?

▶️ 8 godzin osobistych oraz 10 godzin online, indywidualnych sesji psychologiczno – terapeutycznych dla osób w trudnej sytuacji emocjonalnej w projekcie ,,Nie jesteś sam!’’?

▶️Sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie merytoryczne z działalności Fundacja Nigdy nie jest za późno za ubiegły rok, które będzie dostępne w ogólnopolskiej bazie sprawozdań organizacji pożytku publicznego??

▶️Tak w największym skrócie wyglądały nasze wrześniowe działania??? Wzięło w nich udział ponad 70 osób, a pokaz taneczny naszych roztańczonych seniorów na Dniach Przeźmierowa oglądały rzesze sympatyków i licznie zgromadzona publiczność!?????? Serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy w tym roku przekazali nam 1% od podatku?❤️?? Dzięki, tym funduszom, finansujemy wsparcie psychologiczne dla osób w trudnej lub kryzysowej sytuacji emocjonalnej, za które nasi podopieczni nic nie płacą!❤️?Nie zobaczysz ich na zdjęciach, bo dbamy o prywatność i dobrostan psychiczny naszych podopiecznych najlepiej jak umiemy?❤️?Wspieramy, szanujemy, akceptujemy wybory i dajemy prawo do bycia sobą i bycia anonimowym, gdy tego potrzebujemy❤️??Jeśli czujesz, że i Ty potrzebujesz naszego wsparcia, śmiało pisz na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub dzwoń, od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00 pod nr. tel. 666 537 550 i umów się na indywidualną sesję terapeutyczną❤️?? Pamiętaj – nie jesteś sam!??❤️Z miłością i sercem otwartym na drugiego człowieka

Maja Stępień
Prezeska Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’ ❤️

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję