Zakończyliśmy spotkania warsztatowe

Zakończyliśmy spotkania warsztatowe

Zakończyliśmy spotkania warsztatowe w Akademii Starszych Orłów. W projekcie odbyły się sesje grupowe z psycholożką Mariolą Bardziejewską dotyczące komunikacji międzyludzkiej, emocji oraz sposobów radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i kryzysowymi?? Dodatkowo miały miejsce sesje terapeutyczne w studio Magdaleny Gadomskiej MaMisy, w którym mogliśmy doznać niezwykłego działania idiofonów redukujących stres, które przenikają każdą komórkę ciała wibracjami o takiej samej długości fal, co fale mózgowe podczas głębokiego relaksu?? Natomiast podczas spotkań z młodzieżą seniorzy uzyskali wiedze nt. bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej, instalowania przydatnych aplikacji w telefonach komórkowych oraz obsługi nowoczesnych video komunikatorów?? To były cudowne chwile, podczas których z radością obserwowaliśmy jak uczestnicy projektu zaprzyjaźnili się ze sobą, a wiedzę uzyskaną na zajęciach komputerowych i psychologicznych zaczęli wprowadzać w swoje życie!?? O to nam chodziło!?? Z grupą tak dobrze nam się pracowało, że postanowiliśmy zorganizować kilka dodatkowych spotkań pozaprojektowych? Najbliższe odbędzie się już w przyszły poniedziałek i razem będziemy praktykować właściwy oddech oraz jogę twarzy!?? Będzie się działo!?

Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Z Maja Stępień, Magdalena Gadomska, Mamisy, Mariola Bardziejewska, Dawid Dopieralski w Glamour – Hotel & Restaurant & SPA oraz Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie

Zobacz zdjęcia

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję