Za nami dwa dni mega intensywnej sesji zdjęciowej!

Za nami dwa dni mega intensywnej sesji zdjęciowej!

Przed obiektywem Kat Piwecka Photography, Kat Piwecka stanęli uczestnicy projektu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’??Co tu się działo?!?? Była radość, ekscytacja i super zabawa!?? Dla każdej z pań Maja Stępień, przygotowała po dwie stylizacje wybrane w sklepie Quiosque Swadzim spójne z ich typem urody, osobowości oraz sylwetki, w których panie czuły się i wyglądały bosko! ??O przepiękne makijaże zadbały profesjonalne dyplomowane wizażystki w składzie: Martyna Hoffmann Jechura Wizażystka Martyna, Grażyna Walczak GW Visage Grażyna Walczak, Daria Zawada Daria Zawada, Katarzyna Lesińska Katarzyna Lesińska oraz Patrycja Janowska Patrycja Janowska?❤️‍??Zdjęcia z backstage wykonał Oleksii Sokun Oleksii Sokun oraz Agata Mikus Agata Mikus?❤️‍?Do pomocy w charakterze wolontariuszek zgłosiły się uczestniczki poprzednich edycji projektu – Małgosia Szyszko i Ewa Fertsch Furmaniak, które robiły kawusię i częstowały wszystkich przepysznymi kanapkami i chłodnikiem przygotowanym specjalnie dla nas przez Kuchnię Rafała Restauracja – Kuchnia Rafała ❤️‍? To było niezwykłe wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci!❤️‍?A teraz zobaczcie kilka fotek z ostatnich dwóch dni , dzięki którym zobaczycie i poczujecie co się u nas działo! ❤️‍??

Więcej zdjęć oraz specjalne podziękowania zamieścimy niebawem ??

Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Z Maja Stępień, Kat Piwecka Photography, Kat Piwecka, Oleksii Sokun, Agata Mikus, Daria Zawada, GW Visage Grażyna Walczak, Martyna Hoffmann-Jechura, Katarzyna Lesińska, Patrycja Janowska, Dorota Żakowska, Milenia Conrad, Anna Rogacka, Danuta Taisner, Malgorzata Szyszko, Ewa Lidia Fertsch-Furmaniak

Zobacz więcej

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję