Z wizytą w Domu Seniora

Z wizytą w Domu Seniora

Z okazji Święta Niepodległości udaliśmy się z radosną wizytą do Domu Seniora????????Nie obyło się bez wspólnego odśpiewania Hymnu Polski oraz Roty. Słowa – ,,Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! ‘’ w wykonaniu naszych młodych wolontariuszy z chóru w SP Przeźmierowo Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie pod opieką artystyczną Magdaleny Szewczyk oraz Mieszkańców domu, w tym m.in. 96 letniej pani Marii, miały szczególny wydźwięk. Cieszymy się, że potrafimy łączyć pokolenia na różnych płaszczyznach????????

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych stało się wstępem do rozmów na temat historii, polskości, niepodległości i pokoju. Wojna za naszą wschodnią granicą i to co się dzieje w Strefie Gazy bardzo martwi zarówno seniorów, jak i młodzież. Dlatego w takim dniu, jak dziś szczególnie warto pamiętać o tym, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze i trzeba o nią dbać, pielęgnować i obdarowywać się miłością❤????

Dziękujemy mieszkańcom Domu Seniora za podziękowania, które bardzo nas wzruszyły oraz za przepięknego ręcznie wykonanego anioła, którego zrobili myśląc o nas!???????? My też mieliśmy dla nich prezenty. Były to jesienne obrazki wykonane przez dzieci z SP Przeźmierowo pod opieką artystyczną Dawida Dawid Dopieralski oraz biało-czerwone kotyliony.

Nie obyło się też bez przyjacielskich przytulasków, które stały się nieodłącznym elementem naszych wizyt w Domu Seniora???????? To były mile spędzone chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci. A my już myślimy o kolejnej wizycie, zatem do zobaczenia niebawem! ????????

Z Maja Stępień, Dawid Dopieralski w Prywatny Dom Opieki w Kobylnikach i Luboniu

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję