Z wizytą u naszych przyjaciół w Domu Seniora

Z wizytą u naszych przyjaciół w Domu Seniora

Już od ponad trzech lat regularnie dbamy o ich dobre samopoczucie i odwiedzamy jak tylko możemy?? Za każdym razem przyjeżdżamy z dobrym słowem, obdarowujemy przyjacielskim przytulasem oraz kartkami robionymi własnoręcznie przez wolontariuszy z SP Przeźmierowo?? Tym razem pod artystyczną opieką Dawid Dopieralski powstały jesienne obrazy, które wszystkim seniorom bardzo się spodobały?? Podczas naszej wizyty nie obyło się bez kwiatów oraz ,,Sto lat’’ dla Pani Dyrektor Aurelii, która niedawno obchodziła urodziny???

Dodatkowo dla wszystkich mieliśmy jeszcze przepyszne, świeżutkie drożdżówki, które zniknęły w oka mgnieniu ?? I tak przy kawusi i miłej konwersacji upłynęło nam kolejne spotkanie z seniorami w Domu Seniora?? Jak zwykle trudno się było rozstać, ale obiecaliśmy, że spotkamy się niebawem?

Wizyty w Domu Seniora realizujemy ze środków własnych.

Zobacz zdjęcia

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję