,Wystarczy słowo, wystarczy gest…

,Wystarczy słowo, wystarczy gest…

,,Wystarczy słowo, wystarczy gest, przecież na świecie miłość i przyjaźń jest’’ ❤????????Te słowa wybrzmiały w jednej z pastorałek, jakich mogliśmy wysłuchać na naszym międzypokoleniowym przedświątecznym spotkaniu przy choince????????

To był niezwykły wieczór!????????Na scenie wystąpiły dzieci z Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie, seniorzy z formacji Senior Dance Stars Fundacja Nigdy nie jest za późno oraz Sylwester Czajkowski i Lenka Kujawka z grupy Flexi z zespołu Osir Dance Studio????????

Wszystkie występy bardzo się podobały i zebrały zasłużone gromkie brawa!???????????? Dodatkowo prowadzący imprezę Maja Maja Stępień i Dawid Dawid Dopieralski zachęcali licznie zgromadzoną publiczność do wspólnego śpiewania kolęd i do zabawy z seniorami z formacji – Senior Dance Stars!????????????????

Było radośnie i energetycznie! ????????Było rodzinnie i magicznie!???????? Były przyjacielskie przytulaski oraz podziękowania❤????

Na ręce Wójta Gminy Tarnowo Podgórne Pana Tadeusza Czajki – złożyliśmy podziękowania dla Gminy Tarnowo Podgórne za wspieranie naszych działań na rzecz integracji międzypokoleniowej, młodzieży oraz seniorów❤????

Na ręce Dyrektor Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie Pani Joanny Mizerskiej złożyliśmy podziękowania dla Szkoły w Przeźmierowie, za doskonałą współpracę i pomoc w budowaniu międzypokoleniowych mostów ❤????

Były też podziękowania dla Głównego Specjalisty ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi – Pani Moniki Mroczkiewicz – za oddanie i wielkie serce dla organizacji pozarządowych! ❤????

Serdecznie podziękowania i wyrazy uznania popłynęły w kierunku Magdaleny Mieloch i Magdaleny Szewczyk, które przygotowały dzieci z Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie do występu na scenie w szkolnej auli ❤????

Wielkimi brawami obdarowaliśmy naszych roztańczonych seniorów z Fundacja Nigdy nie jest za późno oraz Członka Honorowego Fundacji – Patryka Nowaka, który zatańczył i wystąpił razem z naszą grupą Senior Dance Stars! ????????????????

Były też podziękowania dla Sylwestra Czajkowskiego i Lenki Kujawka, którzy gościnnie wystąpili na naszym przedświątecznym spotkaniu pełnym wzajemnej sympatii oraz miłości❤????

Na koniec Maja Maja Stępień podziękowała wszystkim wolontariuszom oraz Kierownikowi świetlicy szkolnej Dawidowi Dawid Dopieralski, za zaangażowanie na rzecz wolontariatu oraz integracji międzypokoleniowej❤????

Na auli na naszych gości czekał stół pełen słodkości oraz przepysznych przekąsek przygotowanych przez Restauracja – Kuchnia Rafała???????????? To było cudowne, pełne ciepła i przyjaźni międzypokoleniowe spotkanie ❤???? Niech magia tego wieczoru trwa! ❤????

Z miłością i życzeniami wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt! ❤????

Piotr Piotr Piosik dziękujemy za super fotki z tego wydarzenia! ❤

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję