To już koniec? Chcemy więcej!

To już koniec? Chcemy więcej!

Tego się powinno uczyć w szkole!???????? Takie słowa padły na ostatnim spotkaniu z psycholożką Mariolą Mariola Bardziejewska????????

Za nami 50 godzin praktycznych warsztatów i sesji psychologicznych w Akademii Starszych Orłów!???????? Pod opieką Marioli Bardziejewskiej praktykowaliśmy asertywną komunikację, aktywne słuchanie i zadawanie pytań. Uczyliśmy się jak mówić o emocjach i w emocjach oraz jak sobie radzić w sytuacjach trudnych.

Poznaliśmy ,,guziczki złości’’ i oswajaliśmy wewnętrznego krytyka. Zaprzyjaźniliśmy się z sympatyczną żyrafą i zrozumieliśmy intencje wojowniczego szakala ( metoda komunikacji bez przemocy wg. Marshalla Rosenberga)????❤????

Poznaliśmy też swoje temperamenty. Na każdych zajęciach Mariola Mariola Bardziejewska miała dla nas fantastyczne gry i zabawy integracyjne, które wszystkim seniorom bardzo się podobały! ????????A co najważniejsze w prosty sposób pokazywały, jak ważne jest precyzyjne nazywanie i wyrażanie swoich pragnień, potrzeb oraz emocji.

Dodatkowo, na każdym spotkaniu w Akademii Starszych Orłów, seniorzy mogli liczyć na przyjacielskiego przytulasa, dobre słowa oraz emocjonalne wsparcie od naszej prezeski Mai Maja Stępień – autorki i pomysłodawczyni projektu????????????

Maja Maja Stępień, wolontarystycznie współprowadziła i pomagała we wszystkich zajęciach!❤???? Zapewniała materiały szkoleniowe oraz poczęstunek i dbała o dobre samopoczucie całego zespołu????????????

Dziękujemy Marioli Mariola Bardziejewska z New Players Poland New Players Poland za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie fantastycznych warsztatów!????????????

Dziękujemy Gminie Tarnowo Podgórne Gmina Tarnowo Podgórne za udostępnienie przestrzeni w Centrum Integracji Obywatelskiej w Przeźmierowie, w której odbywały się warsztaty ????????????

A Wam drodzy seniorzy dziękujemy za gotowość na zmiany i aktywny udział w naszej Akademii Starszych Orłów! ????????????

Praktykujcie wdzięczność i asertywną komunikację i pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, by coś zmienić w swoim życiu! Nigdy nie jest za późno, by zatroszczyć się o siebie i swoje wewnętrzne dziecko i nigdy nie jest za późno, by stać się swoim najlepszym przyjacielem, nie krytykantem!❤

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Z Mariola Bardziejewska i Maja Stępień

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję