Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

Już dziś posyłam do Ciebie niezwykłe życzenia płynące prosto z serca! Posłuchaj, zobacz i poczuj pozytywną energię od ludzi, którzy życzą Ci dużo dobrego! ?

Uściskaj najbliższych. Zadzwoń do przyjaciół i znajomych. Uśmiechnij się do sąsiada, pani w sklepie, swojego szefa czy pracownika i powiedz mu- ,,Dobrze, że jesteś!’’. A potem wyślij te życzenia w świat, by nikt w te Święta nie czuł się samotny!

Z miłością Maja Stępień prezes Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno” z Zespołem #fundacjanigdyniejestzapozno

W filmie udział wzięli: Danusia i Zbyszek Koczorscy z wnuczkami Wiktorią i Marceliną Wożniak, Grażynka i Roman Misiak, Henia Mendyk- Kornowska, Agnieszka Maciołka, Agnieszka Wilczyńska, Aleksandra Pempera, Martyna Hoffman- Jechura, Beata Zalewska, Mario Kilinski, Karolina i Mateusz Klak, Maria Krzyżagórska, Wojtek Zalewski i Antek Bodyna- wnuki Oli Pempery, Grażynka i Adam Grabarscy, Halinka i Józef Szulc, Barbara Wasyl, Alicja Nowacka, Henryka i Justyna Ciepielewskie, Barbara i Andrzej Kopydłowscy z wnukami, Patryk Nowak, Ania Artemenko, Beata Dudek, Celina i Ronald Dudek, Janek Majchrzak, Zarina Zaradna i Maja Stępień

Scenariusz- Maja Stępień

Nagranie i montaż – Piotr Piosik

Realizacja – Fundacja ,,Nigdy nie jest za późno”

Ahora bien, la disfunción eréctil se refiere a la imposibilidad de que el fenómeno de la erección ocurra. Puede haber otros efectos secundarios, Kamagra abridor de puerta de venta libre, el alcoholismo, el estado de alerta. Pueden arriesgar su salud en general y Posee-Farmaceutico complemento alimenticio de Colágeno.

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję