Spotkanie z młodzieżą w ,,Akademii Młodych Orłów’’

Spotkanie z młodzieżą w ,,Akademii Młodych Orłów’’

Za nami kolejne fantastyczne spotkania z młodzieżą w ,,Akademii Młodych Orłów’’???????? W tym roku obok pogłębiania wiedzy z zakresu talentów wg. Instytutu Gallupa ćwiczymy, jak odróżniać fakty od interpretacji oraz efektywnie komunikować się z różnymi typami rozmówcy. Zwłaszcza w emocjach.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Marioli Mariola Bardziejewska z firmy New Players New Players Poland za prowadzenie ostatnich zajęć oraz możliwość skorzystania i zagrania w niesamowicie angażującą i rozwijającą grę poszkoleniową ,,Prosto z mostu’’ ????????

Ta nowoczesna gra komunikacyjna przeznaczona dla menadżerów, bardzo nam się spodobała, bo w praktyczny sposób mogliśmy utrwalić wiedzę z obszaru komunikacji. Zaś wcielając się w różne role mogliśmy poczuć i doświadczyć na własnej skórze, jak trudne jest wyrażanie swoich myśli, potrzeb oraz opinii w sposób asertywny i zrozumiały dla odbiorcy????????????????

Więcej o nader przydatnych grach komunikacyjnych, które szczerze polecamy, znajdziecie tutaj – https://newplayers.pl/…/gry-menedzerskie/prosto-z-mostu/A my już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania ????????

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.
Z Mariola Mariola Bardziejewska i Maja Stępień

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję