Spotkania z seniorami

Spotkania z seniorami

Luty upłynął nam na spotkaniach z seniorami oraz indywidualnych konsultacjach i sesjach psychologiczno – terapeutycznych.Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym Przyjaciołom i wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie, którzy ugościli nas z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz Walentynek????????

To było ciepłe międzypokoleniowe spotkanie ???????? Na scenie wystąpiły dzieci z klasy 1a dając fantastyczny popis swoich umiejętności aktorskich i wokalnych ????????Wielkie brawa dla wychowawczyń – Grażyny Nowak i Elżbiety Pietrzak oraz niezwykle zaangażowanych i wspierających rodziców młodych artystów, którzy też mieli swój udział w przygotowaniach do tego cudownego występu!???????????? Dziękujemy również Dawidowi Dawid Dopieralski i Jego podopiecznym za przepiękne przypinki i kartki z wyklejanymi słoikami pełnymi miłości ????????????

Potem odwiedziliśmy samotne osoby w Domu Seniora???????? W tym miejscu towarzyszyły nam dzieci z klasy 4 c. Ich radosny śpiew sprawił seniorom wielką radość i przywołał przyjemne wspomnienia zabaw z dzieciństwa. Po zakończonym mini koncercie, był czas na nieśpieszne rozmowy oraz czułe przytulaski, które stały się już naszym znakiem rozpoznawczym ????????????Bardzo dziękujemy Magdalenie Szewczyk – prowadzącej chór szkolny, za przygotowanie stosownego repertuaru i dzieci do tego wystąpienia oraz Dawidowi Dopieralskiemu za piękne kartki????????

W tym miesiącu miały też miejsce 4 indywidualne sesje i spotkania psychologiczno – terapeutyczne w naszym autorskim projekcie ,,Nie jesteś sam!”???????? Cieszymy się, że rozmowy i spotkania z naszymi specjalistami – ,,Dają ukojenie’’, ,,Podnoszą na duchu’’ i ,,Sprawiają, że chce się żyć!’’ ????????Dziękujemy za te piękne słowa, które utwierdzają nas w przekonaniu, że warto robić to co robimy i, że jest to dla Was ważne i wartościowe❤️????????

Wyjazdy do Domu Seniora realizujemy wolontarystycznie ze środków własnych. Wsparcie psychologiczne dla potrzebujących opłacamy z Waszych darowizn ????❤️????Dzięki nim osoby w trudnej sytuacji emocjonalnej i kryzysowej korzystają z indywidualnych spotkań i sesji terapeutycznych bezpłatnie!????????Dlatego zachęcamy do przekazania 1,5 % od podatku naszej fundacji❤️???? Instrukcje, jak to zrobić w sposób łatwy i szybki znajdziecie tutaj – https://www.e-pity.pl/…/akcja-e-life-jeden-procent-2023…

Zachęcamy też do dołączenia do osób, które wspierają nas bezpłatnie przy okazji zakupów online!????????????Sprawdźcie sami, jak to działa!????????https://fanimani.pl/fundacja-nigdy-nie-jest-za-pozno/

Z serca dziękujemy ????❤️

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję