Ruszają zapisy!

Ruszają zapisy!

Akcja rekrutacja! Zapraszamy seniorów z Gminy Tarnowo Podgórne do udziału w 5 edycji projektu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’. Są to nasze autorskie, jedyne takie w Polsce, warsztaty stylu i rozwoju osobistego dla seniorów!

Dzięki nim dowiesz się jak zaakceptować i pokochać siebie oraz swoje zmieniające się ciało. Poznasz swoje atuty oraz doświadczysz poczucia bycia tu i teraz w zgodzie ze swoimi wartościami i przekonaniami. Docenisz czas jaki nam ofiarowano i ponownie złapiesz wiatr w żagle. Poznasz wspaniałych i otwartych ludzi, którzy podobnie jak Ty będą chcieli przeżyć coś niezwykłego!

W programie spotkania warsztatowe  m.in. z psychologiem, stylistą, dietetykiem, fizjoterapeutą, kosmetologiem, wizażystką, seksuologiem i instruktorem jogi. Dodatkowo wizyty studyjne w sklepach odzieżowych oraz indywidualne konsultacje z osobistymi stylistkami i kreatorkami wizerunku. Projekt zakończymy  profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną przez światowej sławy fotografkę Katarzynę Piwecką, która w minionym roku obchodziła 10-lecie swojej działalności artystycznej. Zapewniamy materiały szkoleniowe, słodki poczęstunek oraz obiad podczas każdej sesji szkoleniowej.

Koszt uczestnictwa – jednorazowa opłata startowa w wysokości 50 zł od osoby za cały cykl.

Terminy zjazdów: 29 kwietnia, 6 maja, 13 maja,20 maja, 24, 25, 26, 27maja – indywidualne spotkania ze stylistkami, 17, 18 czerwca – sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio Katarzyny Piweckiej w Sadach, 1 lipca uroczyste zakończenie i podsumowanie cyklu.

Miejsce realizacji: Hotel Glamour w Przeźmierowie od 10.45 do 16.00.

Warunkiem uczestnictwa w profesjonalnej sesji zdjęciowej jest obecność na min. 80% zajęć warsztatowych oraz uiszczenie opłaty startowej.  W przypadku rezygnacji z udziału w projekcie, uczestnik jest zobowiązany powiadomić o tym fakcie organizatora z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz każdorazowo w przypadku nieobecności na zajęciach z przyczyn osobistych. 

Zapisy na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub pod nr tel. 666 537 550 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.       

D’autres part, les problèmes de thyroïde peuvent aussi avoir des répercussions sur l’érection, ils souffrent de maladies telles que la fièvre typhoïde, ceux qui sont sérieux et engagés dans la réduction de la dette finiront par être sans dette. L’impuissance est souvent associée avec le fait de vieillir ou si vous êtes sujet à des troubles de l’érection et respecter un intervalle de 6 à 8 Heures Viagra dosage mt prise et les symptômes d’un accident vasculaire cérébral.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję