Ruszają zapisy!

Ruszają zapisy!

Akcja rekrutacja! Zapraszamy seniorów z Gminy Tarnowo Podgórne do udziału w VI edycji projektu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’. Są to nasze autorskie, jedyne takie w Polsce, warsztaty stylu i rozwoju osobistego dla seniorów! Dzięki nim dowiesz się jak zaakceptować i pokochać siebie oraz swoje zmieniające się ciało. Poznasz swoje atuty oraz doświadczysz poczucia bycia tu i teraz w zgodzie ze swoimi wartościami i przekonaniami. Docenisz czas jaki nam ofiarowano i ponownie złapiesz wiatr w żagle. Poznasz wspaniałych i otwartych ludzi, którzy podobnie jak Ty będą chcieli przeżyć coś niezwykłego! W programie spotkania warsztatowe m.in. z psychologiem, stylistą, dietetykiem, fizjoterapeutą, kosmetologiem, wizażystką, trenerem rozwoju osobistego, instruktorem jogi oraz wizyty studyjne w sklepach odzieżowych. Dodatkowo przewidziane indywidualne konsultacje z osobistymi stylistkami i kreatorkami wizerunku oraz spersonalizowane porady wizerunkowe. Projekt zakończymy profesjonalną sesją zdjęciową wykonaną przez znaną fotografkę Katarzynę Piwecką. Zapewniamy materiały szkoleniowe, słodki poczęstunek oraz obiad
podczas każdej sesji szkoleniowej.

Koszt uczestnictwa – jednorazowa opłata startowa w wysokości 50 zł od osoby za cały cykl.

Terminy spotkań: 12 maja, 19 maja, 26 maja, 2 czerwca, 7 lipca – podsumowanie cyklu

Dla chętnych przewidziane dodatkowe spotkania 16 lub 23 czerwca

Terminy wizyt studyjnych w sklepach odzieżowych: 8,9,10 czerwca

Sesja zdjęciowa: 29 i 30 czerwca w studio Katarzyny Piweckiej w Sadach, ul. Malinowa 21

Miejsce realizacji spotkań warsztatowych: Hotel Glamour w Przeźmierowie, ul Rynkowa 92

Czas trwania spotkań: od godz. 10.45 do godz. 16.00 z przerwą obiadowo-kawową o godz. 13.00

Warunkiem uczestnictwa w profesjonalnej sesji zdjęciowej jest obecność na min. 80% zajęć warsztatowych oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku rezygnacji z udziału w projekcie, uczestnik jest zobowiązany powiadomić o tym fakcie organizatora z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem oraz każdorazowo w przypadku nieobecności na zajęciach z przyczyn osobistych.

Zapisy na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub pod nr tel. 666 537 550 od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

Chcesz zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje?

Edycja 2021

Edycja 2020

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję