Przyleciały, zaćwierkały i ogłosiły, że Wielkanoc tuż tuż!

Przyleciały, zaćwierkały i ogłosiły, że Wielkanoc tuż tuż!

Te piękne ptaszyny i stroiki wykonała dla nas niezmordowana, wiecznie uśmiechnięta seniorka – Pani Ola!??? Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i pytaniom, czy takie cudeńka zrobione przez naszych wolontariuszy, będzie można zakupić, a tym samym wspomóc nasze działania, odpowiadamy że tak! ??Uruchamiamy – Grupę Wsparcia Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’! ??

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/groups/1135888096851480. W tym miejscu będziecie mogli kupić lub wystawić jakiś przedmiot lub usługę ?

Poczujecie się bosko, wystawiając na licytacje swoje prace rękodzielnicze, obrazy lub przedmioty, których nie potrzebujecie, a które mogą sprawić radość i posłużyć drugiemu człowiekowi??

Dochód w całości przeznaczymy na cele statutowe fundacji ?? W tej chwili zbieramy fundusze na kontynuacje wsparcia psychologicznego – Nie jesteś sam!? dzięki któremu pomogliśmy już wielu osobom, poradzić sobie z depresją, przygnębieniem i stanami lękowymi spowodowanymi przez Covid 19 ? Nasze piękne ptaszyny i stroiki mogą znaleźć się w Twoim domu! Cena minimalna -15 zł za sztukę!??

Pamiętaj, dobro to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się ją dzieli ?? Zaglądajcie, zapraszajcie znajomych i kupujcie na Grupa Wsparcia Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’! ??

Tak niewiele może zdziałać tak wiele! ???

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję