Przygoda życia

Przygoda życia

,,Dzięki Wam, każdego ranka ubieram się w dobre słowa i jest mi z tym bosko!!!’’???????? ,,Uwierzyłam w siebie!’’❤️????Takie słowa padły na ostatnim spotkaniu podsumowującym cykl warsztatów stylu i rozwoju osobistego dla seniorów pt. ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’.

W pierwszej części Maja Maja Stępień w efektownej prezentacji podsumowała i przypomniała wszystkie spotkania warsztatowe z różnymi specjalistami, jakie miały miejsce w projekcie???????????? W tym z psycholożką, trenerami rozwoju osobistego, dietetyczką, fizjoterapeutką, instruktorką jogi, kosmetologiem, wizażystkami, fotografkami oraz wizyty studyjne i indywidualne sesje z osobistą stylistką w sklepach odzieżowych Quiosque????????

Seniorzy oglądając zdjęcia i filmiki z zajęć opowiadali nam, jak się wtedy czuli i czego doświadczali. To były szczere, momentami bardzo wzruszające i osobiste wypowiedzi, które umocniły nas w przekonaniu, że to co robimy ma ogromną wartość i daje seniorom poczucie, że nigdy nie jest za późno, by zawalczyć o siebie i o swoje marzenia!❤️????

Nie obyło się bez łez wzruszenia, ale i salw śmiechu, zwłaszcza w drugiej części spotkania podczas gier i zabaw integracyjnych zaproponowanych przez Maję Maja Stępień????????????

Był czas na rozmowy w kręgu i prezenty od serca❤️???? To były dobre słowa, którymi obdarowaliśmy się nawzajem spisując je na imiennych kartkach zawieszonych na plecach????

Przez cały czas spotkania towarzyszyły nam pacynki szakala i żyrafy symbolizujące porozumienie bez przemocy Marshalla Rosenberga. Jesteśmy dumni, że seniorzy wprowadzili ten model komunikacji do swojego życia i często na nich opierali swoje wypowiedzi!❤️????????

Na koniec przyszedł czas na prezenty!???????? Każdy uczestnik projektu otrzymał od nas eko – torbę z napisem ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’????????Pendrive ze zdjęciami z sesji zdjęciowej autorstwa Kamili Karpińskiej i z backstage autorstwa Agaty Juska oraz wybraną fotografię wywołaną na profesjonalnym papierze fotograficznym w formacie 30x45cm???????? Dodatkowo panie otrzymały od firmy Quiosque vouchery podarunkowe na zakupy w sklepach stacjonarnych Quiosque, ważne do końca roku i na terenie całej Polski!????????????

Był czas na rozmowy w mniejszych grupach i obiad w hotelowej restauracji Glamour – Restaurant & SPA????????Był czas na przyjacielskie przytulaski, telefon do przyjaciela oraz specjalne podziękowania dla inicjatorki i autorki projektu- naszej prezeski Mai Maja Stępień, która z wielkim sercem i zaangażowaniem towarzyszyła seniorom, na każdym etapie projektu????????❤️????????

Przepiękne, ogromniaste róże wychodowane w ogrodzie Danusi i Ryszarda oraz tort własnoręcznie wykonany przez seniorkę Hanię, wprawiły wszystkich w nieskrywany zachwyt i pokazały nam, że nigdy nie jest za późno, by uwierzyć w siebie i zacząć żyć po swojemu!!!????❤️

To był cudowny dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci ❤️????Agata Agata Mikus dziękujemy za Twoje wsparcie i piękne fotki z tego wydarzenia????????????

Projekt ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’ był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne Gmina Tarnowo Podgórne Z Jolanta Silska-Hałupka, Dorota Żakowska, Hanna Jankiewicz, Maja Stępień, Maria Nowak, Maria Mikołajczak, Helena Czajkowska w Gmina Tarnowo Podgórne

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję