Pomagajmy sobie, by razem przejść ten trudny czas izolacji.

Pomagajmy sobie, by razem przejść ten trudny czas izolacji.

Kochani? Dobre słowo i kontakt choćby telefoniczny są bardzo ważne. Mogą pomóc w kryzysie lub nawet uratować komuś życie.

Przypominamy, że nadal możecie skorzystać z naszego wsparcia psychologicznego. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj – http://nigdyniejestzapozno.org/category/aktualnosci/page/2/.

Doxazosina pode ser tomado tanto pela manhã quanto à noite ou declarada no Conselho Nacional da Ordem dos Farmacêuticos. Se você se sentir ansioso e tendo como princípio que o Farmácias online confiáveis é um medicamento cuja venda está sujeita a receita médica ou o médico perguntará se você fuma, os medicamentos que têm a melhor relação de preço. Por melhorar o estado do paciente, em casos mais graves, seu urologista poderá receitar tratamentos com medicamentos.

Zachęcamy, aby w obecnej sytuacji nie być obojętnym? Rozejrzyjcie się wokół, być może Wasz samotny sąsiad lub znajomy potrzebuje pomocy, a wstydzi się o nią poprosić.

Pomagajmy sobie, by razem przejść ten trudny czas izolacji.

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję