Podziękowanie

Podziękowanie

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę oraz w uznaniu wybitnego wkładu w rozwój formacji tanecznej Senior Dance Stars, postanowiliśmy Patrykowi Nowakowi Patryk Nowak przyznać tytuł – Członka Honorowego Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’❤????

Nieprzypadkowo wybraliśmy datę 14 listopada, bowiem w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Seniora, który jest świętem wszystkich seniorów oraz osób działających na rzecz seniorów????????

To było ostatnie spotkanie warsztatowe z Patrykiem Patryk Nowak w tym roku, który od ponad czterech lat, co wtorek spotyka się z naszymi seniorami i jest nam nie tylko instruktorem tańca, ale i przyjacielem???????????? To było spotkanie 4xP ????????

Potańczyliśmy, powspominaliśmy, pośmialiśmy się i popłakaliśmy. Wszystkiego było po równo ???? Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni, że było nam dane spotykać się i trenować z Patrykiem! ❤????????

Nadal będziemy się spotykać, choć może nie tak często, jak byśmy chcieli. Będziemy się wzajemnie wspierać i kibicować sobie nawzajem, bo na tym polega prawdziwa przyjaźń. ❤????????

Patryk Nowak rozwijaj skrzydła i leć spełniać swoje marzenia!???????????????? Cokolwiek zrobisz, wiedz, że ponad 50 seniorów z Fundacji Fundacja Nigdy nie jest za późno oraz nasza prezeska Maja Maja Stępień, są z Tobą i zawsze możesz na nas liczyć! ????????❤

Zdjęcia Oleksii Sokun – dziękujemy! ????

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję