Podsumowanie 2021 czas zacząć!

Podsumowanie 2021 czas zacząć!

Na początek prezentujemy filmik z warsztatów ,, Piękni i zadbani w każdym wieku”?? Są to nasze autorskie i unikatowe w skali kraju, warsztaty stylu i rozwoju osobistego dla seniorów, które dzięki wsparciu Gminy Tarnowo Podgórne i naszym fantastycznym Partnerom realizujemy nieprzerwalnie od 2017 roku!??Tegoroczna edycja była wyjątkowa, bo dla wielu osób było to pierwsze wyjście z domu po pandemicznej izolacji? Spotkania z psychologiem, instruktorem jogi, wizażystką, stylistką, dietetykiem, trenerem rozwoju osobistego i innymi specjalistami, a co najważniejsze z drugim człowiekiem, pomogły seniorom odzyskać wiarę w siebie i dały poczucie, że nadal są dla kogoś ważni i śmiało mogą czerpać radość z doświadczania bycia tu i teraz??? Zresztą sami zobaczcie, posłuchajcie i poczujcie mega pozytywną energię płynącą od uczestników naszego projektu??

Piękni i zadbani w każdym wieku! Z Maja Stępień, Akademia Maestro – Olaf Tabaczyński, Quiosque, Wizażystka Jagoda Kaczmarek, Andżelina Malinowska, Kat Piwecka Photography, Karolina Majka-Klak, Mariola Bardziejewska, Agata Mikus, Halina Grambo, Elżbieta Lubka, Bogumiła Horzemska-Habczyk, Agata Weronika Juska, Marek Hlawaczek, Ewa Lidia Fertsch-Furmaniak, Patrycja Janowska, Anita Morella, Patrycja Długokęcka, Gmina Tarnowo Podgórne, Glamour – Hotel & Restaurant & SPA Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

więcej

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję