Po prostu bądź!

Po prostu bądź!

Pamiętajcie, aby w Święta zadbać nie tylko o swoich najbliższych, ale i o samotnych seniorów, dla których nasze dobre słowa i małe gesty mają wielkie znaczenie?? Podarujmy im uśmiech, przyjacielski uścisk dłoni i chwilę naszego czasu. A wtedy nasze święta staną się piękniejsze, bo jeśli czynisz dobrze, to czujesz się dobrze.❤️?

Zdjęcia pochodzą z naszej wczorajszej wizyty w zaprzyjaźnionym domu seniora.?? Najpierw było wspólne śpiewanie kolęd, mini sesja zdjęciowa w stroju Mikołaja, która sprawiła mieszkańcom wiele radości i prezenty.??Nasza wolontariuszka Ola Ola Pempera wykonała własnoręcznie przepiękne filcowe gwiazdy, które mieszkańcom bardzo się spodobały!?? My zaś ucieszyliśmy się na widok aniołków i ptaszków, które Ola zrobiła dla nich w zeszłym roku i nadal pięknie prezentują się na choince.???O mieszkańców tego domu Prywatny Dom Opieki w Kobylnikach i Luboniu dbamy regularnie już od prawie pięciu lat i cieszymy się, że naszą obecnością wnosimy dużo ciepła i wiele radości w życie samotnych seniorów.❤️?

A Ty, kiedy ostatnio zrobiłeś coś dobrego dla drugiego człowieka?

Wystarczy słowo, wystarczy gest i nasza obecność. Po prostu bądź! Wesołych Świąt Kochani! ?❤️?

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję