Piękni i zadbani w każdym wieku 2023

Piękni i zadbani w każdym wieku 2023

Zobaczcie film, fenomenalnej Olga Kucel, która uchwyciła, to co jest najważniejsze w naszych działaniach! ????????????????

Piękni i zadbani w każdym wieku 2023! ????????To opowieść o tym, jak łączymy ludzi, integrujemy pokolenia i dodajemy seniorom wiary w siebie i w drugiego człowieka????❤????

To opowieść o odkrywaniu siebie i zaprzyjaźnianiu się z ludźmi z sąsiedztwa, których co prawda widujemy każdego dnia, ale tak naprawdę nie znamy????❤????

To historia, o że nigdy nie jest za późno, by spełnić swoje marzenia!

Z Kamila Karpińska – PHOTOGRAPHY, Maja Stępień, Marietta Makeup Studio, Agnieszka Buciora, GW Visage Grażyna Walczak, Wizażystka Jagoda Kaczmarek, Wizażystka Martyna, Beauty Bar Andżelina Malinowska, Katarzyna Lesińska Beauty & Hair Artist BIS, Helena Czajkowska, Agata Weronika Juska, Maria Nowak, Maria Mikołajczak, Agata Mikus w Glamour – Restaurant & SPA.

Projekt był współfinansowany z budżetu Gmina Tarnowo Podgórne

Zobacz film

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję