,,Nie jesteś sam!’’ – Ruszamy!

,,Nie jesteś sam!’’ – Ruszamy!

Dzięki Waszym darowiznom uruchamiamy ponownie, wsparcie psychologiczne – ,,Nie jesteś sam!’’??

Podobnie jak w zeszłym roku z naszej pomocy mogą skorzystać osoby dotknięte chorobą nowotworową oraz osoby w trudnej sytuacji życiowej, którym towarzyszą stany lękowe, poczucie frustracji, stres lub kryzysy emocjonalne. ?Zapewniamy jedną, bezpłatną wizytę w sytuacji, gdy chwieje się nasze poczucie bezpieczeństwa i równowagi w życiu. Konsultacje niezmiennie poprowadzi Mariola Bardziejewska- wybitna psycholożka z wieloletnim doświadczeniem ?? Zgłoś się do nas jeśli nie wiesz jak:

  • Poradzić sobie z natłokiem negatywnych myśli i trudnych emocji.
  • Znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji.
  • Podjąć trudną decyzję.
  • Odnaleźć spokój wewnętrzny i pozytywną energię.
  • Znaleźć odpowiedź na trudne pytania np. związane z wychowaniem dzieci, byciem w związku, komunikowaniem swoich potrzeb lub wyznaczaniem granic.
  • Znaleźć specjalistę, który będzie kontynuował pomoc czy to w formie terapii czy leczenia.

Konsultacje będą się odbywać w salach OSiR w Tarnowie Podgórnym lub online, w terminach i godzinach ustalonych indywidualnie. Z naszej bezpłatnej pomocy mogą skorzystać osoby dorosłe i młodzieży powyżej 16 roku życia.

Jesteś zainteresowany?? Pisz na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub wyślij wiadomość przez facebooka. Liczba konsultacji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Już dziś zadbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Pamiętaj! – Nie jesteś sam! ?

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję