Na naukę nigdy nie jest za późno!

Na naukę nigdy nie jest za późno!

Takim hasłem opatrzyliśmy powakacyjne zajęcia i bloki tematyczne w naszej Akademii Starszych Orłów??

?Po spotkaniu organizacyjnym, jakie miało miejsce w zeszłym tygodniu, na którym nie mogliśmy się nagadać, przyszedł czas na zajęcia praktyczne?

?Nasze zaproszenie przyjęła Hania Kieryk, dziennikarka radiowa, założycielka firmy Utubersi https://www.utubersi.pl/, która na co dzień pomaga ludziom budować swój wizerunek w wirtualnej przestrzeni i uwielbia pracować z głosem, dźwiękiem i obrazem?

? Zanim nasi seniorzy odważyli się stanąć przed kamerą, rozmawialiśmy o tym co nas blokuje i powoduje, że boimy się lub nie lubimy być nagrywani. Dlaczego wpadamy w panikę, gdy ktoś prosi nas o kilka słów do mikrofonu i jak sobie z tym poradzić??

?Hania podkreśliła, że w trakcie każdego wystąpienia przed kamerą, nawet na imprezach rodzinnych, ogromnie ważne jest nasze pozytywne nastawienie i mowa ciała, która jeszcze zanim się odezwiemy, zdradza nasze emocje.

? Mogliśmy się o tym przekonać osobiście, w trakcie krótkiego ćwiczenia stając przed lub za kamerą. A potem rozmawialiśmy o emocjach jakie towarzyszyły nam w zależności od miejsca, w którym byliśmy.

?To było fantastyczne doświadczenie, które pokazało seniorom, że nie taki diabeł straszny jak go malują i wszystkiego można się nauczyć! Trzeba tylko chcieć i wiedzieć, jak to zrobić ?

?A od tego są nasze zajęcia z Hania Kieryk, których zaplanowaliśmy kilka, więc będzie się działo! ??Kamera start! Kilka słów do mikrofonu proszę ?Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję