Mamy to!

Mamy to!

Nasz Las Przyjaźni oraz Integracji Międzypokoleniowej posadzony!????❤️???? Niech rośnie zdrowo i wysoko! A, dzięki temu, że jest na końcu terenu i to na samym rogu, łatwo go będzie znaleźć i z radością będziemy obserwować jak wzrasta????????

Mieliśmy super tempo!????????W ciągu pół godziny posadziliśmy kilkaset buków, sosen i modrzewi! ????????????Nie straszny był nam poranny kapuśniaczek, bo dzięki niemu ziemia była rozpulchniona i kopanie szło nam wyjątkowo sprawnie????????

A po robocie czekała na nas przepyszna ciepła grochówka z Kuchni Rafała, która wszystkim bardzo smakowała! To był też doskonały czas na podziękowania dla całego zespołu oraz przyjacielskie przytulaski, których nie mogło zabraknąć????????

Było nam bardzo miło, gdy Pan Andrzej Korpik, który z ramienia Gminy Tarnowo Podgórne nadzoruje proces obsadzania całego Tarnowskiego Parku i jest obecny przy każdym nasadzaniu, pochwalił naszą pracę i atmosferę jak nam towarzyszyła dodając, że Fajna z nas ekipa! ???????????????? No bo tacy jesteśmy! ????????

Dziękujemy Gminie Tarnowo Podgórne Gmina Tarnowo Podgórne za sadzonki i perfekcyjne przygotowanie terenu. To był cudowny dzień! ????????

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję