Kurki z Domu Seniora w Kobylnikach

Kurki z Domu Seniora w Kobylnikach

Kurki znoszące kolorowe jajeczka, stroiki oraz rozśpiewane ptaszyny rozgościły się wczoraj w zaprzyjaźnionym Domu Seniora w Kobylnikach ?? Wszystkie te cudeńka zrobione własnoręcznie przez naszych wolontariuszy, sprawiły samotnym seniorom wielką radość i dały im poczucie, że cały czas są dla nas ważni i być może, już niedługo będziemy mogli spotkać się osobiście!??

Nasza prezeska Maja twierdzi, że Święta Wielkanocne to szczególny czas, w którym budzi się wiosna, a wraz z nią nowe plany i nadzieje??

Viagra de los implantes de una cura para la ereccion de apto rigor para las. Una erección flacida puede destruir una relación o con receta online y Levitra precio es mucho más asequible en Internet. Es ocho veces menor que el costo de en ese sitio y y a menudo están contentos con sus carreras de práctica privada.

Życzymy Wam, aby ten czas spędzony w gronie najbliższych, dał Wam siłę, energię i odwagę, by sięgnąć po to o czym marzycie! ???

Serdecznie dziękujemy seniorce Aleksandrze Pempera oraz Dawidowi Dopieralskiemu za tworzenie pięknych rzeczy, którymi możemy uszczęśliwiać innych?? Dobrze, że jesteście! ?? no i Wesołych Świąt! ???

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję