Kto nie widział, niech ogląda!

Kto nie widział, niech ogląda!

Zobaczcie, jak na targach Viva Seniorzy porwaliśmy licznie zgromadzoną publiczność do tańca i daliśmy czadu!???????????????? Takie rzeczy tylko z Fundacja Nigdy nie jest za późno, Maja Stępień, Patryk Nowak oraz Senior Dance Stars????????????????

Serdecznie dziękujemy Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Paulina Dziarłowska za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu! ????????Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy przez dwa dni obsługiwali nasze stoisko, obdarowywali dobrym słowem oraz aniołami, które poszły w świat????????

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom Gmina Tarnowo Podgórne za współfinansowanie naszych działań????????

Wielkie brawa dla Patryk Nowak, Maja Stępień oraz Dawid Dopieralski za poprowadzenie pokazu P Agata Mikus oraz Agata Weronika Juska bardzo dziękujemy za Waszą obecność i czekamy na profesjonalne fotki z tego wydarzenia????????

A Wam, drodzy seniorzy dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście oraz obecność na Viva Seniorzy????????????????????Kacper D. dziękujemy za to nagranie ????

Zobacz film

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję