Joga twarzy

Joga twarzy

Czy wiecie na czym polega joga twarzy?????????My już to wiemy, bo naszym gościem była Honorata Honorata Wierzbowska????????,która jest certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, kosmetologiem oraz instruktorem rekreacji ruchowej i świadomego oddechu.

Na warsztatach z Honoratą dowiedzieliśmy się, że za wygląd twarzy i szyi odpowiada ponad 80 mięśni!???????? Zadaniem jogi twarzy jest mobilizacja i rozruszanie tych mięśni, by przez długie lata cieszyć się jędrną i piękną skórą oraz jak najmniejszą liczbą zmarszczek????

Honorata Honorata Wierzbowska pokazała nam m.in.
▶️ Jak zadbać o tzw. trójkąt młodości????
▶️ Jak wykonać japoński automasaż liftingująco – limfatyczny ????
▶️ W jaki sposób, używając małego czerwonego ,,jeżyka’’ zmniejszyć ból głowy i zatok oraz poprawić owal twarzy????

Dodatkowo głaskaliśmy się, robiliśmy śmieszne miny, szczypaliśmy się po twarzy i oklepywaliśmy????????Wszystko po to, by zmobilizować do pracy, jak najwięcej mięśni ???????????? Było przy tym sporo śmiechu i dobrej zabawy! Helena Czajkowska Twoje dowcipy i komentarze na długo zostaną w naszej pamięci ????????????

W planach mamy kolejne warsztaty z cudowną Honorata Wierzbowska!????????Tym razem obok seniorów do udziału zaprosimy również panie i panów 40+???????? Szczegóły podamy w drugiej połowie sierpnia. Honorata Wierzbowska serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i fantastycznie poprowadzone spotkanie????????????????

Serdecznie dziękujemy Gmina Tarnowo Podgórne za udostępnienie sali w Centrum Integracji w Przeźmierowie ????????

Spotkanie z jogą twarzy zrealizowaliśmy ze środków własnych.Z Maja Stępień, Helena Czajkowska, Jolanta Silska-Hałupka, Ewa Pytlik, Aleksandra Konewka, Maria Mikołajczak

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję