Joga dla seniorów

Joga dla seniorów

Spotkania z trenerami rozwoju osobistego??Warsztaty z kompetencji cyfrowych?? Zajęcia taneczne oraz indywidualne sesje terapeutyczne dla osób potrzebujących wsparcia psychologicznego?? Tak wyglądał nasz miniony tydzień?? Każdy dzień był spotkaniem z cudownymi seniorami, którzy nam zaufali i uwierzyli, że mogą żyć lepiej i piękniej?? I to się dzieje!???Jesteśmy wdzięczni SP Przeźmierowo za udostępnienie sali komputerowej oraz Dawidowi Dopieralskiemu, który z pomocą młodych wolontariuszy wprowadzał seniorów w wirtualny świat ??

Projekty Active Dance, Akademia Starszych Orłów oraz Piękni i zadbani w każdym wieku są współfinansowane z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Wsparcie psychologiczne realizujemy ze środków własnych z Waszych darowizn??Razem możemy więcej!??

Zobacz więcej zdjeć

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję