Działo się!

Działo się!

Za nami dwa dni intensywnej pracy w hotelu Glamour Glamour – Restaurant & SPA przy sesji zdjęciowej uczestników projektu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku!’’????????????

W tym roku nasze zaproszenie przyjęła doskonała fotografka Kamila Kamila Karpińska – PHOTOGRAPHY, która z wielkim profesjonalizmem i zaangażowaniem zajęła się naszymi seniorami.????????????Była radość, ekscytacja i super zabawa! ????

O przepiękne makijaże zadbały profesjonalne dyplomowane wizażystki w składzie: Andżelina z Beauty Bar Andżelina Malinowska, Martyna Wizażystka Martyna, Marietta Marietta Makeup Studio, Grażyna GW Visage Grażyna Walczak, Jagoda Wizażystka Jagoda Kaczmarek oraz Katarzyna Katarzyna Lesińska Beauty & Hair Artist BIS????????????????????

Dla każdej z pań Maja Maja Stępień, przygotowała po dwie stylizacje wybrane w sklepie Quiosque Swadzim, spójne z ich typem urody, osobowości oraz sylwetki. Dzięki temu panie przed obiektywem Kamili Karpińskiej czuły się i wyglądały bosko!!!????????

Jesteśmy ogromnie wdzięczni asystentce Kamili – Zosi, która z wielkim wyczuciem i czułością pomagała seniorom wyluzować się przed obiektywem????????????

Dziękujemy Agacie Agata Mikus za wszelka pomoc oraz relacje na facebooka???????????? Dziękujemy Oldze Kucel, która krążyła wśród nas z kamerą uwieczniając najpiękniejsze momenty????????????????

Wielkie brawa dla Maja Maja Stępień, która z wielkim zaangażowaniem dbała i ogarniała wszystko i wszystkich????????????

Był czas na przyjacielskie przytulaski i czas na podziękowania. Emocje sięgnęły zenitu, gdy Kamila Karpińska, najstarszą uczestniczkę naszego projektu, obdarowała zaproszeniem na indywidualną sesją zdjęciową!!!???????????????? Bardzo dziękujemy!❤️

To było niezwykłe wydarzenie, które na długo zostanie w naszej pamięci!❤️????????????Wypatrujcie fotek z backstage autorstwa Agaty Agata Weronika Juska, które pojawią się niebawem!????????

A tymczasem zapraszamy do galerii, w której zobaczcie kilka ujęć wykonanych przez Maję Stępień i Agatę Mikus ????????

Z Maja Stępień, Kamila Karpińska – PHOTOGRAPHY, Marietta Makeup Studio, Beauty Bar Andżelina Malinowska, Wizażystka Jagoda Kaczmarek, Wizażystka Martyna, GW Visage Grażyna Walczak, Katarzyna Lesińska Beauty & Hair Artist BIS, Olga Kucel, Agata Weronika Juska, Agata Mikus, Helena Czajkowska, Ewa Pytlik, Jolanta Silska-Hałupka w Gmina Tarnowo Podgórne

Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję