Czy wiecie na czym polega joga twarzy?

Czy wiecie na czym polega joga twarzy?

My już to wiemy, bo naszym gościem była Honorata Wierzbowska, która jest certyfikowanym instruktorem jogi twarzy, kosmetologiem oraz instruktorem rekreacji ruchowej!?? Honorata wierzy w terapeutyczną moc ruchu, świadomego oddechu oraz jest miłośniczką naturalnych olejków i odmładzającego masażu twarzy?? Spotkanie z Honoratą było boskie!??

Poznałyśmy instrukcję obsługi czerwonego ,,jeżyka’’ i jego niezwykłe możliwości! Potem przyszedł czas na głaskanie, śmieszne miny, szczypanie i oklepywanie twarzy. Wszystko po to by poruszyć i ujędrnić ponad 80 mięśni twarzy i szyi odpowiedzialnych za piękny i młodzieńczy wygląd! Dodatkowo dowiedzieliśmy się jak zadbać o tzw. trójkąt młodości oraz wykonaliśmy japoński automasaż liftingująco- limfatyczny?? W przerwie był czas na małą kawę, miłe pogawędki i oczywiście przytulaski??? bowiem było to nasze pierwsze w tym roku spotkanie warsztatowe.

Serdecznie dziękujemy Glamour – Hotel & Restaurant & SPA za doskonale przygotowaną salę konferencyjną, a Honorata Wierzbowska dziękujemy za porcję przydatnej wiedzy i cudowny dzień z jogą twarzy! ?‍♀️??? Trzeba to będzie powtórzyć!? Z Maja Stępień, Bogusia Świerkiel, Danuta Koczorska, Henryka Mendyk-Kornowska, Halina Grambo, Maria Krzyżagórska, GraRom M-ak, Anna Rogacka, Arleta Kołodziejczak, Julita Popielewska w Glamour – Hotel & Restaurant & SPA

zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję