Co za tydzień!

Co za tydzień!

Rozpoczęcie piątej edycji Akademii Starszych Orłów, treningi formacji Senior Dance Stars, spotkania z młodzieżą w Akademii Młodych Orłów oraz konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób w trudnej sytuacji emocjonalnej ❤️????

Tak w największym skrócie wyglądał nasz miniony tydzień. Każdej naszej aktywności towarzyszył przyjacielski przytulas, uśmiech od ucha do ucha i moc pozytywnej energii????????????

W tym roku w Akademii Starszych Orłów, na ,,warsztat’’ bierzemy m.in. asertywność, emocje oraz komunikacje międzyludzką. Dodatkowo będziemy pracować z kamerą i telefonem komórkowym, którym seniorzy będą nagrywać i montować krótkie filmiki. Zgłosiło się tylu chętnych, że musieliśmy utworzyć dwie grupy!????????

Na pierwszym spotkaniu z psycholożką Mariolą Mariola Bardziejewska, seniorzy od razu ,,weszli w temat’’ i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.????????????

W Akademii Młodych Orłów w małych grupach pracujemy z młodzieżą nad talentami Gallupa. Pomagamy im lepiej zrozumieć siebie, swój wrodzony potencjał oraz mechanizmy działania i reagowania na różne sytuacje życiowe. Pokazujemy, jak pracować ze swoimi talentami, jak je polubić i zaakceptować i finalnie przekuć w mocne strony????????????

Na zajęciach tanecznych trenujemy do pokazu na targach Viva Seniorzy Viva Seniorzy na Międzynarodowych Targach Poznańskich! ????????To już w najbliższą sobotę tj.30 września o godz. 10.30 wystąpimy na dużej scenie, a potem o godz. 11.30 i 13.45 porwiemy seniorów do tańca! ????????????Będzie się działo!????????

Projekty są współfinansowane z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Wsparcie psychologiczne realizujemy ze środków własnych.Z Maja Stępień, Mariola Bardziejewska, Patryk Nowak, Dorota Żakowska, Maria Mikołajczak, Helena Czajkowska, Henryka Mendyk-Kornowska, Milenia Conrad, Elżbieta Lubka, Aleksandra Konewka, Ewa Pytlik, Barbara Wasyl, Arleta Kołodziejczak

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję