Co za dzień!

Co za dzień!

???????? Zobaczcie, jak bawili się seniorzy na naszym balu ,,Tańce z Gwiazdami’’???????????? Było radośnie i z przytupem. Zadbaliśmy o wszystko! ????????

Oprawą muzyczną zajął się charyzmatyczny DJ Valdi. Przepyszne jedzonko serwowała nam Kuchnia Restauracja – Kuchnia Rafała, zaś ciasta doskonałe w smaku upiekły nasze Panie!????????????????

W części artystycznej na scenie wystąpili wokaliści Jakub Jakub Rajman i Maciej Piotr. Był też pokaz i nauka tańca Discofox w wykonaniu Magdy i Łukasza z klubu Discofox Dance School z Poznania https://www.facebook.com/discofoxdanceschool????????

Po projekcji dwóch krótkich filmów o tym co robimy, niejednemu łezka w oku się zakręciła. W obu było widać, że udało nam się stworzyć taką fundacyjną rodzinę, która lubi z sobą przebywać i dobrze się czuje w naszym towarzystwie. Jesteśmy z tego bardzo dumni! ❤????????

Poziom wzruszenia sięgnął zenitu gdy nasza prezeska Maja Maja Stępień, która prowadziła bal, poprosiła wszystkich, żeby przytulili swojego najlepszego przyjaciela czyli siebie, a potem obdarowali przyjacielskim przytulaskiem wszystkich obecnych na balu????????????

U Maja Stępień łzy wzruszenia pojawiły się, po tym jak seniorka Danuta w podziękowaniu za wszelkie dobro jakiego od niej doświadczyła, wręczyła Mai przepiękny obraz lwicy namalowany przez swoją córkę Danusię????????

Były też życzenia dla wszystkich wolontariuszy, ponieważ bal odbywał się w dniu Światowego Dnia Wolontariusza. Na szczególne wyróżnienie zasłużył obecny na imprezie Dawid Dawid Dopieralski, który jest jednym z naszych najstarszych wolontariuszy????????❤????

Dziękujemy Pani Dyrektor GOK SEZAM Karinie Białej za udostępnienie przestrzeni, w której odbywał się bal oraz uświetnienie swoją obecnością naszego wydarzenia ????????????

Dziękujemy Maciejowi Piotrowi, Jakubowi Jakub Rajman oraz Magdzie i Łukaszowi z Discofox za super występy!????????????

Dziękujemy Ani Ciężkiej oraz Mariuszowi Lewoczko Mariusz Lewoczko i Przemkowi Buksa za obsługę techniczną balu ????????????

Dziękujemy Piotrowi Piotr Piosik za piękne zdjęcia, a Wam drodzy seniorzy za wspaniałą wspólną zabawę!????????????????????❤????

Projekt był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne.

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję