A u nas od początku 2022 roku cały czas coś się dzieje!

A u nas od początku 2022 roku cały czas coś się dzieje!

Za nami trzy indywidualne sesje z psychologiem dla osób w trudnej sytuacji emocjonalnej i życiowej oraz warsztaty dla seniorów z jogi twarzy!?? O tym niezwykłym wydarzeniu opowiemy Wam już niebawem, bo teraz chcemy podsumować i ostatecznie pożegnać 2021 rok i wszystko co z sobą przyniósł??Dla nas miniony rok był rokiem niezwykłym! Po długim czasie wirtualnych i ograniczonych spotkań spowodowanych pandemią COVID- 19, powoli zaczęliśmy wracać do normalności. Każdemu z nas najbardziej brakowało przyjacielskiego dotyku, odrobiny radości oraz bliskich spotkań z drugim człowiekiem. Doświadczaliśmy tego na wszystkich naszych zajęciach jakie zaproponowaliśmy i zrealizowaliśmy w 2021 roku. A było tego sporo!??

Jeśli jesteście naszymi fanami i obserwujecie nasze działania to już wiecie, że robimy fantastyczne rzeczy dla seniorów, młodzieży oraz na rzecz integracji międzypokoleniowej!???Na każdym naszym spotkaniu obok porcji przydatnej wiedzy i nowych umiejętności obdarowywaliśmy się przyjacielskim przytulasem, dobrym słowem, pozytywną energią i wzajemną życzliwością. Przeglądając naszego facebooka znajdziecie wzruszające filmy, wywiady oraz reportaże z udziałem uczestników naszych projektów. Będziecie mogli ich zobaczyć, posłuchać i poczujecie od nich mega pozytywną energię, która uskrzydla? Przez cały 2021 rok dbaliśmy też o samotnych seniorów w zaprzyjaźnionym Domu Seniora ??

Każdej naszej wizycie towarzyszyły ogromne emocje i wzruszenia. Byliśmy jak najbliższa rodzina, która pamięta o ważnych świętach i uroczystościach. Dla nich piekliśmy ciastka i drożdżówki, robiliśmy laurki i ozdoby świąteczne oraz nagrywaliśmy kolędy i piosenki świąteczne.

Zapewnialiśmy ich, że nadal są dla kogoś ważni, a ich wspomnienia są wyjątkowe i niezwykle cenne dla młodego pokolenia, które może czerpać naukę z ich życiowych doświadczeń. Odbyliśmy też kilkaset krzepiących i wzmacniających rozmów telefonicznych, przeciwdziałając w ten sposób poczuciu osamotnienia i stanom depresyjnym. A dzięki funduszom jakie przekazaliście nam ofiarując 1% od podatku, reaktywowaliśmy projekt ,,Nie jesteś sam’’ i uruchomiliśmy profesjonalne bezpłatne, indywidualne wsparcie psychologiczne dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz osób dotkniętych chorobą nowotworową. To dzięki Wam mogliśmy pomóc młodzieży, dorosłym i seniorom, bo depresja nie wybiera i może dotknąć każdego bez względu na wiek… W minionym roku obchodziliśmy też 5-lecie naszej działalności. Jesteśmy dumni, że w tym czasie w projektach Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’ wzięło udział prawie 1000 osób!??

Każda z nich poczuła niezwykłą energię, którą dzielimy się ze światem i dała sobie przyzwolenie by czerpać radość z życia, bo nigdy nie jest za późno na miłość, naukę i spełnianie marzeń! A życie mamy tylko jedno i nie wolno go oddawać walkowerem ??Większość naszych projektów mogliśmy zrealizować dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne oraz naszym wolontariuszom i Partnerom takim jak m.in. ogólnopolska marka odzieżowa Quiosque czy Akademia Wizażystyki Maestro Mistrza Świata Makijażu Profesjonalnego Olafa Tabaczyńskiego. Projekt ,,Nie jesteś sam” w pełni realizujemy z Waszych darowizn??W nowym 2022 roku życzymy sobie i Wam dużo zdrowia oraz życzliwych ludzi wokół. Z miłością i wdzięcznością za całe dobro jakiego doświadczamy i którym się dzielimy – Maja Stępień Prezes Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’ wraz z Zespołem?

Z Maja Stępień, Agata Mikus, Kat Piwecka, Akademia Maestro – Olaf Tabaczyński, Gmina Tarnowo Podgórne, Quiosque, Mariola Bardziejewska, New Players Poland, Hotel 500, Tarnowo Podgórne k.Poznania, Glamour – Hotel & Restaurant & SPA, GW Visage Grażyna Walczak, Andżelina Malinowska, Piotr Piosik, Oleksii Sokun, Mariusz Lewoczko, Agata Weronika Juska, Karolina Majka-Klak, Restauracja – Kuchnia Rafała, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie, Dawid Dopieralski, Henryka Mendyk-Kornowska, Olga Kucel, Weronika Rajch, GraRom M-ak, Beata Dudek, Barbara Wasyl, Halina Grambo, Magdalena Gadomska, Mamisy, Barbara Lubka, Ewa Lidia Fertsch-Furmaniak, Danuta Koczorska

zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję