8 warsztatów tanecznych

8 warsztatów tanecznych

???2 sesje grupowe w Akademii Starszych Orłów oraz dźwiękoterapia gongami i misami tybetańskimi. ??Spotkania z młodzieżą w Akademii Młodych Orłów??Wizyty w Domu Seniora?? oraz indywidualne konsultacje psychologiczne w ramach naszego programu ,,Nie jesteś sam’’?

? To wszystko zrobiliśmy we wrześniu jednocześnie przygotowując film jubileuszowy i uroczystość 5-lecia naszej fundacji?? Kolejne miesiące zapowiadają się równie pracowicie, więc będzie się działo!

???Projekty: Active Dance i Akademia Młodych i Starszych Orłów są współfinansowane z budżetu gminy Tarnowo Podgórne. Wsparcie psychologiczne ,,Nie jesteś sam” oraz wizyty w Domu Seniora realizujemy ze środków własnych.

Zdjęcia Maja Stępień i Agata Mikus

Zobacz zdjęcia

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję