Z wizytą w Domu Seniora

Z wizytą w Domu Seniora

,,Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” ❤? Takie cuda zrobione własnoręcznie wręczyliśmy dzisiaj samotnym seniorom z zaprzyjaźnionego Domu Seniora??

Chcieliśmy, żeby radosna przedświąteczna atmosfera już dziś pojawiła się w ich domu i w ich sercach❤? i, żeby wiedzieli, że cały czas są dla nas ważni i pamiętamy o nich??tak jak wtedy?https://www.youtube.com/watch?v=IWNdnBsiTOI❤?

A na Święta szykujemy specjalną niespodziankę??Tymczasem serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom i wolontariuszom, którzy wykonali te piękne ozdoby!??

Pamiętajcie małe gesty, szczery uśmiech i dobre słowa mają wielką moc i są bardzo ważne! Zachęcamy, żeby szczególnie teraz, w tym przedświątecznym czasie zrobić coś dobrego dla starszych i samotnych osób. Każdy gest, nawet najdrobniejszy może zmienić czyjeś życie❤

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję