„Wystarczy słowo, wystarczy gest, przecież na świecie miłość i przyjaźń jest”

„Wystarczy słowo, wystarczy gest, przecież na świecie miłość i przyjaźń jest”

Te słowa wybrzmiały w jednej z pastorałek, jakich mogliśmy wysłuchać na naszym międzypokoleniowym przedświątecznym spotkaniu przy choince??

?To był niezwykły wieczór! Poświęcony przyjaźni i dla przyjaciół?❤️? Imprezę poprowadzili Maja Stępień i Dawid Dopieralski.

Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie?? Ich zaangażowanie i poruszający taniec z latarenkami, które rozświetlają mrok, a potem niezwykły koncert pastorałek i piosenek świątecznych poruszył serca wszystkich zebranych❤️? To był przepiękny spektakl pełen symboliki i skłaniający do przemyśleń o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. Serdecznie dziękujemy Magdalenie Mieloch i Magdalenie Szewczyk za przygotowanie scenariusza i dzieci do tego występu?❤️? Gromkie brawa były w pełni zasłużone!

Potem jak na międzypokoleniowe spotkanie przystało, na scenie pojawił się chór seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pod kierownictwem i przy akompaniamencie maestro Bartosza Melosika, mogliśmy wysłuchać koncertu znanych kolęd i pastorałek i włączyliśmy się do wspólnego kolędowania.?❤️

?Po części artystycznej przyszedł czas na wyrazy wdzięczności dla naszych Partnerów.❤️? Na ręce pani dyrektor Joanny Mizerskiej złożyliśmy podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie, za doskonałą współpracę i pomoc w budowaniu międzypokoleniowych mostów. Były podziękowania dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odebrała pani prezes Irena Szewczyk oraz dla Koła Seniorów w Przeźmierowie, które odebrał przewodniczący Julian Kiełczewski. Były też podziękowania dla kierownika świetlicy szkolnej Dawida Dawid Dopieralski, za Jego wieloletnie zaangażowanie na rzecz wolontariatu.?❤️? W imieniu Fundacji Fundacja Nigdy nie jest za późno podziękowania od Szkoły Podstawowej w Przeźmierowie odebrała nasza prezeska Maja Stępień, która dla szkolnych wolontariuszy miała dodatkową słodką niespodziankę! ?

?Po drugiej stronie auli na naszych gości czekały dwa stoły. Jeden suto zastawiony przekąskami przygotowanymi przez Kuchnię Restauracja – Kuchnia Rafała oraz naszymi pierniczkami i domowymi wypiekami. Drugi był miejscem artystycznej integracji. To tutaj powstawał łańcuch przyjaźni złożony z naszych imion??

To było cudowne, pełne ciepła i przyjaźni międzypokoleniowe spotkanie.??? Włożyliśmy w nie swoje serca, dobre słowa i uczynki. W tym dniu w Szkole Podstawowej w Przeźmierowie, słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas?❤️

?Niech magia tego wieczoru trwa! Z miłością i życzeniami Wesołych Świąt! Zespół Fundacja Nigdy nie jest za późno

Zdjęcia – nasz przyjaciel Piotr Piosik

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję