Wizyta w Domu Seniora

Wizyta w Domu Seniora

Takimi cudami i dobrym słowem obdarowaliśmy wczoraj samotnych seniorów w Domu Seniora??

Obrazki sprawiły im wielką radość i pozwoliły uwierzyć, że są dla kogoś ważni i wyjątkowi?? Dla nas zbliżające się Walentynki są czasem miłości i troski o drugiego człowieka, stąd nasza wczorajsza wizyta. Zachęcamy, aby powiedzieć ,,kocham Cię’’ nie tylko swoim dziewczynom czy chłopakom, ale też dziadkom, rodzicom, dzieciom, rodzeństwu lub znajomym, by w tym szczególnym czasie nikt nie czuł się samotny ?

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wolontariuszom z SP Przeźmierowo, którzy pod opieką artystyczną Dawida Dopieralskiego wykonali te przepiękne obrazki?? Dzięki nim uśmiech zagościł na wielu twarzach!?

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy też specjalną niespodziankę dla naszych dziewczyn dotkniętych chorobą nowotworową. To będzie coś pięknego!? Szczegóły wkrótce?

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję