Wielki sukces naszych dziewczyn

Wielki sukces naszych dziewczyn

Wielki sukces naszych dziewczyn Dorota Żakowska i Henryka Mendyk-Kornowska na wyborach Miss i Mistera Trzeciej Młodości! ????????????????Dorota Żakowska została wybrana – Miss Tańca, a Henryka Mendyk-Kornowska – Miss Zarządzania!????????????Gratulujemy! ????????????????Dodatkowo nasz Przyjaciel Maciej Piotr został Vice Misterem całego konkursu oraz Misterem Śpiewu! ????????????

To była piękna uroczystość, która pozwoliła seniorom uwierzyć, że nigdy nie jest za późno, by spełnić swoje marzenia! ????❤????Gratulujemy wszystkim paniom i panom występującym na scenie. Byliście wspaniali! ????❤

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję