Wideofilmowanie

Wideofilmowanie

Za nami cykl pięciu praktycznych spotkań warsztatowych z videofilmowania z Miłoszem Miłosz Latosi????????????

Nasi seniorzy poznali m.in. podstawy kadrowania, zasady kompozycji, różne rodzaje planu filmowego oraz przydatne aplikacje dotyczące wideofilmowania????????

Sami wybierali i przygotowywali miejsce oraz scenografię do nagrań! ???????????? Samodzielnie przygotowywali oraz montowali krótkie filmiki, które omawialiśmy na każdych zajęciach i występowali w roli aktorów!????????????

Za moment zobaczycie, co udało nam się wspólnie stworzyć! ????????

Miłosz Miłosz Latosi, dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i poprowadzenie fantastycznych warsztatów! ???????????? Dziękujemy za ogrom przekazanej wiedzy, cierpliwość, wyrozumiałość, wielkie serce oraz empatię!???????????? Zajęcia z Tobą były dla naszych seniorów dużym przeżyciem i sprawiły im wielką radość!????????

Jeszcze raz dziękujemy! ❤???? i do zobaczenia na naszym spotkaniu wigilijnym, które odbędzie się w SP Przeźmierowo 14 grudnia od godz. 17.00 do 20.00.???????????? Tam będzie miał premierę film, który stworzyliśmy razem na ostatnich zajęciach ????

Z Miłosz Miłosz Latosi i Maja Maja Stępień

Zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję