Takie cuda przekazujemy na WOŚP

Takie cuda przekazujemy na WOŚP

Przepiękne prace autorstwa: Agaty Ryszkowskiej i Aleksandry Pempera, które powstały na naszych arte-terapeutycznych warsztatach ,,Namaluj swój świat’’??W tym roku tematem przewodnim warsztatów były ,,Anioły’’, bo anioły są wśród nas i każdy z nas może być aniołem dla siebie i dla drugiego człowieka ??Niech nasze Anioły, wypełnione miłością i dobrą energią idą w świat i mają swój udział w leczeniu wzroku u dzieci?bo na ten cel są zbierane fundusze podczas tegorocznej akcji!? Prace wykonano farbami akrylowymi na podobraziach o wymiarach 50cm x 70 cm. Klikając w podany link zobaczycie film o tym jak powstawały nasze anioły oraz jaka energia towarzyszyła nam podczas aktu tworzenia??https://www.facebook.com/fundacjanigdyniejestzapozno/videos/282733470473600 a tutaj cudowny film z podsumowującego wernisażu??https://www.facebook.com/fundacjanigdyniejestzapozno/videos/399095491972922??

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacji! Link do aukcji podamy niebawem??Projekt ,,Namaluj swój świat” był współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne

zobacz galerię

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję