Stało się!

Stało się!

Ruszyła IV edycja arte-terapeutycznych warsztatów ,,Namaluj swój świat’’?? W tym roku hasłem przewodnim jest wdzięczność i anioły, bo każdy z nas może być aniołem dla drugiego człowieka??? Na pierwszych zajęciach pod opieką artystyczną Magdaleny Łuczak w akwarelowych obrazach zamknęliśmy magiczne łapacze snów, które mają nam przypominać o naszych przodkach i przepływie dobrej energii?? W przyjaznych wnętrzach SP Przeźmierowo był czas na rozmowy, międzypokoleniową integrację i czas na tworzenie?? O to nam chodziło!?? Kolejne spotkanie już za tydzień??

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Tarnowo Podgórne. Z Dawid Dopieralski, Maja Stępień w Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie

Zobacz zdjęcia

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję