Przekaż swój 1%

Przekaż swój 1%

Jeśli zastanawiacie się komu w tym roku przekazać 1% podatku, wybierzcie nas! ? W tym filmiku zobaczycie jak działamy i co robimy. Poznacie naszych wolontariuszy i podopiecznych oraz poczujecie pozytywną energię płynącą od uśmiechniętych ludzi, którzy dzięki naszym działaniom mieli odwagę spełnić swoje marzenia!

Więcej informacji o nas znajdziecie na http://nigdyniejestzapozno.org/, a klikając tutaj – http://nigdyniejestzapozno.org/mozesz-pomoc/ dowiecie się jak w prosty i bezpieczny sposób możecie rozliczyć swój PIT i przekazać nam 1% podatku. Fundacja ,,Nigdy nie jest za późno” KRS: 0000611775. Pamiętajcie – Razem możemy więcej! ?

W filmie zdjęcia archiwalne z lat 2017- 2019 oraz 3 szt. z 2020 w projekcie Active Dance. Podsumowanie i zdjęcia z 2020 znajdziecie w poprzednim wpisie ? Posyłamy buziaki, przytulaski i życzymy dużo zdrowia i szczęścia w 2021 roku ?

Zobacz film

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję