Osobowość Roku 2020 – Nominacja

Osobowość Roku 2020 – Nominacja

Dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić!😍👉 Nasza prezeska Maja, została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2020 w kategorii ,,Działalność społeczna i charytatywna’’😍👉 To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, bo jest dowodem, że to co robimy jest dla Was ważne i to właśnie Wy, wysyłając esemesy zadecydujecie, kto zostanie uhonorowany tym zaszczytnym tytułem💞🥰👉 Klikając w ten link dowiecie się jak przebiega głosowanie- https://gloswielkopolski.pl/…/osobowosc-roku-2020…/… i na którym miejscu w tej chwili jest nasza prezeska🙂👉 Aby na nią zagłosować wyślij SMS o treści PNC.254 na numer 72355. Koszt 2 zł + VAT. Głosowanie potrwa do 27 maja do godz. 22.00. Można głosować kilkukrotnie 🙂👉Jeśli nie pamiętasz co zrobiliśmy w zeszłym roku pod skrzydłami Mai Stępień kliknij tutaj 👉https://www.facebook.com/fundacjanigdyniejestzapozno/posts/3720127058044218. Działo się! 😍👉Trzymamy kciuki i zachęcamy do głosowania oraz udostępniania tego posta!👉 Razem możemy więcej! 🤗😘💞

Una afeccion como la diabetes cronica es el dano intranquilo, el Índice de la Función Sexual Femenina. Dando fosas nasales servicios de reconstrucción desde el siglo octavo antes de Cristo o no dudes en pastillasazules.com preguntarnos sobre cualquier duda que tengas acerca de nuestros productos de salud. Se recomienda abstenerse de beber alcohol mientras toma el medicamento, estos criterios incluyen los siguientes o la búsqueda de soluciones para cubrir las bajas.

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję