Jak ja się cieszę, że jestem tutaj!

Jak ja się cieszę, że jestem tutaj!

Niesamowita energia i super warsztaty!???????? Chcę więcej!????????To tylko niektóre słowa, jakie padły wczoraj na pierwszych zajęciach w cyklu ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’????????

W gościnnych murach Hotelu Glamour Glamour – Restaurant & SPA, uczestnicy VII edycji tego projektu, za sprawą Marioli Bardziejewskiej Mariola Bardziejewska i Mai Stępień Maja Stępień, mogli doświadczyć i poczuć na własnej skórze, jak słowa, w które się ubieramy, wpływają na nasze myśli, samoocenę i samopoczucie. ???????? Prosta zabawa w ,,programowanie’’ imienia pokazała, jak ważne jest bycie dla siebie życzliwym i wspierającym. ????????????

Mnóstwo śmiechu i zabawy sprawiły wszystkim szybkie randki, na których seniorzy mogli poznać się lepiej i bliżej.???????? Były też przymiarki do profesjonalnej sesji zdjęciowej! ????????

Dodatkowo miało miejsce szkolenie z zakresu typów osobowości według Taylora Hartmana połączone z prezentacją ich zachowań, stylu ubierania się oraz kompletowania garderoby????????

Seniorzy poznali także sympatyczną żyrafę i szakala, które symbolizują Porozumienie Bez Przemocy Marshalla Rosenberga oparte na uczuciach i potrzebach.????????????

Był czas na przyjacielskie przytulaski, rozmowy przy kawie oraz pyszny obiad zaserwowany w hotelowej restauracji. Kolejne spotkanie już za tydzień! ????

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne

Z Maja Stępień, Mariola Bardziejewska w Glamour – Restaurant & SPA w Gmina Tarnowo Podgórne

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję