Jak dobrze, że jesteście!

Jak dobrze, że jesteście!

Jesteście cudowni!????????Dawno się tak nie uśmiałam!???????? To tylko niektóre słowa, jakie padły podczas naszej przedświątecznej wizyty w zaprzyjaźnionym Domu Seniora Prywatny Dom Opieki w Kobylnikach i Luboniu❤️????

Były przyjacielskie przytulaski, radosne rozmowy oraz prezenty zrobione własnoręcznie przez naszych wolontariuszy. Dzieci z SP Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Przeźmierowie pod opieką Dawida Dawid Dopieralski przygotowały wiosenne kwiato- wachlarze i kartki świąteczne!???????? Ola Ola Pempera i Milenia Milenia Conrad razem z koleżankami powycinały i pięknie ozdobiły wielkanocne jajeczka z filcu!????????Te wszystkie cudeńka oraz nasza obecność, sprawiły samotnym seniorom wielką radość i wprowadziły niezwykłą rodzinną atmosferę.❤️???? Tego dnia wszyscy poczuliśmy magię i chciałoby się rzec, chwilo trwaj jesteś piękna!????????

I właśnie takich chwil życzymy Wam na Wielkanoc.❤️????Wolni od pędu i biegu spotkajcie się ze swoimi dziećmi, wnukami, dziadkami, partnerami. Obdarujcie się dobrym słowem. Dajcie sobie czas i pozwolenie na bycie tu i teraz. Reszta może poczekać…

Z miłością
Maja Stępień z Zespołem Fundacja Nigdy nie jest za późno

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję