Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Kochani seniorzy z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wam dużo zdrowia, życzliwych ludzi wokół siebie oraz niesłabnącej wiary w to, że jeszcze wiele cudownych chwil przed Wami! ????????

Dla swoich wnuków jesteście zachwycającą mieszanką troskliwych czynów, wspaniałych historii i miłości, ale pamiętajcie też o sobie! ❤️???? O swoim rozwoju osobistym, w którym bardzo Was wspieramy nieprzerwanie od 2016 roku.

Cieszymy się, że nasze zajęcia dają Wam wytchnienie oraz sprawiają wielką radość!???????? Tak jak np. warsztaty ,,Namaluj swój świat” ????https://www.youtube.com/watch?v=hMAguY_Qp7Y???? bo nigdy nie jest za późno na miłość, naukę i spełnianie marzeń!

Przytulamy czule i życzymy Wam radosnego świętowania oraz dobrego tygodnia!

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję