Dziękujemy!

Dziękujemy!

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i do nas wraca.’’????????

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały 1,5 % podatku Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’❤️????????

Fundusze, podobnie jak w latach ubiegłych, przeznaczymy głównie na nieodpłatne wsparcie psychologiczne dla osób w trudnej sytuacji emocjonalnej i życiowej oraz osób i ich rodzin dotkniętych chorobą nowotworową.

Tylko w tym roku w ramach naszego autorskiego programu – ,,Nie jesteś sam!’’ zrealizowaliśmy ponad 30 sesji telefonicznych oraz 20 indywidualnych spotkań osobistych. A oto kilka wypowiedzi, tych którzy skorzystali z naszej pomocy❤️????

„Jestem po rozmowie z cudowną kobietą i bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. Ta rozmowa rozjaśniła mi mój obecnie porysowany świat.”

,,Wreszcie zrozumiałem, że mam prawo żyć tak jak chcę i z tym kim chcę. Dziękuję za odzyskane człowieczeństwo i poczucie własnej wartości.’’

,,Ból po stracie bliskiej osoby był nie do zniesienia. Dzięki Wam zaczynam widzieć światło, nie tylko mrok.’’

Z naszego bezpłatnego wsparcia, które pokrywamy z Waszych darowizn, mogą skorzystać osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na fundacja@nigdyniejestzapozno.org lub telefonicznie od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00 pod nr tel. 666 537 550.

Czasem uśmiech, dobre słowo i życzliwość są tym co daje pocieszenie. Zaś najcenniejszym prezentem jest nasza obecność i wsparcie psychiczne drugiej osoby❤️????

Z miłością do ludzi i wdzięcznością za przekazane darowizny

Maja Stępień – Prezes Fundacji ,,Nigdy nie jest za późno’’

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję