Czy wiecie, że zdrowy kręgosłup zaczyna się od stóp?

Czy wiecie, że zdrowy kręgosłup zaczyna się od stóp?

Tymi słowy Agnieszka Buciora z www.fitart.com.pl rozpoczęła nasze wczorajsze spotkanie z seniorami w projekcie ,,Piękni i zadbani w każdym wieku’’???????? Po krótkiej, ale bardzo treściwej prezentacji w sali fitness w hotelu Glamour Glamour – Restaurant & SPA zaopiekowaliśmy się swoim kręgosłupem i ciałem serwując mu ćwiczenia oddechowe, wzmacniające i relaksacyjne????????

Agnieszka Agnieszka Buciora swoim głosem i delikatną spokojną muzyką przeprowadziła nas przez proces skanowania ciała i wprowadziła seniorów w stan całkowitego błogostanu i uwolnienia od wszelkich napięć. To było niesamowite doświadczenie!???????? Aż chciało się rzec – chwilo trwaj! ????❤️????

W drugiej części spotkania dietetyczka Ewa Nowak z Instytutu Zdrowia i Urody Aspazja, zaprosiła nas do obliczenia swojego BMI i WHR oraz pokazała nam, jak czytać etykiety produktów spożywczych i wybierać produkty z lepszym składem????????

Na stole pojawiły się różne chleby, wędliny i przetwory, dzięki czemu od razu mogliśmy sprawdzić nowo nabytą wiedzę???????? Dowiedzieliśmy się również, że bardziej od glutaminianu sodu szkodzą nam azotyn sodu i fosforany, które są często wykorzystywane do produkcji wędlin i konserwowania mięs!

Ewa Nowak swoje wystąpienie podsumowała słowami ,,Nie odkładaj mnie na potem, bo potem mnie już nie będzie – zdrowie’’

Zgadzamy się z tym stwierdzeniem w 100% ! W zdrowym ciele, zdrowy duch. Nie ma nic lepszego jak ruch i zmiana nawyków żywieniowych, by żyło nam się lepiej, piękniej i dłużej!❤️

Agnieszka Buciora i Ewa Nowak dziękujemy za fantastyczne wystąpienia i Wasze zaangażowanie????????????

A z Wami kochani seniorzy widzimy się już za tydzień!????Piękni i zadbani w każdym wieku!

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

Z Maja Stępień, Agnieszka Buciora w Glamour – Restaurant & SPA w Gmina Tarnowo Podgórne

Galeria

Nasi Partnerzy

Modernizację strony sfinansowano ze środków
otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu PROO

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest “Fundacja Nigdy nie jest za późno“ z siedzibą w Przeźmierowie (62-081), ul. Krańcowa 51. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez “Fundację Nigdy nie jest za późno“, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akcepuję